BORDSUR

Omkring sekelskiftet 1900.

Längd 85 cm. Höjd 34 cm. Fanerat med trä och rotfaner. Delvis svärtat. Urtavla med arabiska siffror

Konditionsrapport

Fanerskador. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 13 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)