CHARLOTTE PERRIAND

Stolar 5 st, tillskrivna, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Snörad rygg och sits. Sitthöjd ca 44 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    24 000
    2 441 EUR
    2 996 USD

    Budhistorik (45 bud)
    7 6 jan 14:4524000SEK
    12 6 jan 14:4423000SEK
    7 6 jan 14:4322000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes