GOLVVAS

Porslin, Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Höjd 61 cm. Träställ medföljer.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 440
    147 EUR
    177 USD

    Budhistorik (11 bud)
    610 jan 20:131440SEK
    5A10 jan 20:131340SEK
    510 jan 20:131311SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes