SAMLARTALLRIK

Porslin, Sea Gull, Kina, 1900-talets slut.

Tryckt dekor. Diameter 26 cm.

Konditionsrapport

Mindre ytslitage med smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    35 EUR
    43 USD

    Budhistorik (2 bud)
    210 jan 18:04350SEK
    1 8 jan 19:10300SEK