FENDI

Aftonväska.

Väska av svart, ormpräglat skinn. Löstagbar avelrem i form av kedja i guldfärgad metall. Satinfoder. Innerfack. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" samt numrerad. 16 x 11 x 6 cm.
Dustbag medföljer.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    4 050
    408 EUR
    512 USD

    Budhistorik (26 bud)
    7A10 feb 14:354050SEK
    810 feb 14:353850SEK
    7A10 feb 11:393650SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes