Handväska av svart kalvskinn. Spännen av vit- och guldfärgad metall. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" samt numrerad. 34 x 24 x 11 cm.
Dustbag medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.