Ljusstakar, ett par, höjd 9,5 cm, brevkniv, längd 22 cm och bläckställ, höjd 13 cm. Bär tillverkarens stämpel.
Läskvagga, längd 12,5 cm.
Anlupen. Bucklor. Stearinfläckar. Ställvis märkbart slitage.