FIGURINER

2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Man med svärd och sittande äldre man. Höjd ca 17- 33 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Smärre nagg på den mindre figurer. Lagning vid svärdets fäste.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    65 EUR
    82 USD

    Budhistorik (6 bud)
    312 feb 11:10650SEK
    111 feb 02:06600SEK
    2 9 feb 05:21550SEK