CHANEL

VÄSKA, 2008-2009.

Dragkedsförsedd axelremsväska i svart läder med fodret i grått tyg. Detaljer i silverfärgad metall. Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". Numrerad, med äkthetscertifikat.
Bredd 33 cm, höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 700 EUR

    425
    EUR
    4 212 SEK
    532 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    511 feb 19:11425EUR
    4 9 feb 06:03405EUR
    3 8 feb 11:23377EUR