VÄSKA, Céline
Monogramcanvas. Tyg och läder, detaljer i "CELINE"-märkt gulmetall. En innerficka. Avtagbar axelrem. Bredd 28 cm, höjd 16 cm, djup 5 cm.
Slitage. Repor. Märken.