JOHANN ELIAS RIDINGER, efter, kopparstick, 1700-talets första hälft.
Der Zug nach dem Bogen auf den Anjagts Hirschen. 29,5x46,5 cm.
Ställvis slitage. Fläckar. Ej examinerad ur ram.