MINAKO MASUI, litografier 4 st, numrerade, daterade och signerade
"Huset av gräs" 1983 A-P I, 29 x 28 cm,
"Huset av hav", 1984 A.P I, 28 x 28 cm,
"Vattensken", 1984 6/40, 28 x 27 cm,
"Huset av hav" 1984 6/40, 28 x 28 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.