GRAVYRER, ett par, handkolorerade, Svart-och vitpeppar, 1700-tal.

Båda med dagmått ca 34 x 23 cm.

Åldersbetingat slitage. Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador. Mindre vågigt papper. Mindre enstaka.

Utropspris
4 000 SEK