MARION BELIN

Litografi, signerad och numrerad.

"Gästernas afton". 45x62 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Galerie Börjeson
Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T21
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    800
    81 EUR
    98 USD

    Budhistorik (10 bud)
    5A14 jan 16:41800SEK
    414 jan 16:41750SEK
    5A14 jan 16:40700SEK