Rosa mocka med detaljer i ljust skinn. Beslag i gulmetall. Invändigt fodrad med logomärkt textil. Märkt GUCCI made in Italy samt numrerad. Ett fack med dragkedja invändigt. 21x26x6 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.