John & Josiah Boydell (publ)

(England)
John & Josiah Boydell (publ)
(England)

JOHN & JOSIAH BOYDELL (PUBL), Etsningar 4 st, omkring 1770-80.

Illustrationer till Shakespeare. Ca 48 x 63 och 64,5 x 46,5.

Skador (revor, fuktfläckar, veck).

Utropspris
2 000 SEK