CARLOS R. PEBAQUE, vaser, 2 st, glas, Sjöhyttan, Unik, 1993.
Signerade "Carlos R. Pebaque 93 Sjöhyttan Sweden Unik" samt "Carlos R. Pebaque 93 Sjöhyttan Sweden Unik". Höjd 21-29 cm.
Smärre slitage.