VAS, glas, Alfredo Barbini, Murano 1965, signerad.

Oregelbunden form, något gultonat glas med dekor av pålagda rektanglar. Höjd 22, bredd 17 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
12 000 SEK