VINKYLARE

Nysilver, 1900-talets mitt.

Urnformad med två hänklar. Godronnerad fot. Höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage. insida något anlupen.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Budhistorik (12 bud)
    4A10 feb 14:331100SEK
    510 feb 14:331000SEK
    4 8 feb 23:51950SEK