YTTERFODER

Mässing, 1800-talets första hälft.

Delvis godronnerad dekor. Reliefdekor av påfåglar och bladverk. Hänklar med lejonmaskaroner. Höjd ca 32 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor. Invändig beläggning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    141 EUR
    177 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1110 feb 10:511400SEK
    1010 feb 10:141300SEK
    8A10 feb 10:141200SEK