STRÖARE

2 st, tenn, 1700-tal.

Balusterformade. Höjd 13 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    221 EUR
    278 USD

    Budhistorik (17 bud)
    212 feb 21:372200SEK
    6A12 feb 21:372000SEK
    612 feb 09:061700SEK