KANNA

Tenn, 1800-talets första hälft.

Cylindrisk. Trähänkel. Höjd 16 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Lös hänkel med skador. Bucklor. Lagad pip.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (6 bud)
    210 feb 10:44550SEK
    1A10 feb 10:43500SEK
    210 feb 10:43500SEK