SAMLING GARDINOMTAG

13 st, brons, 1800-tal.

Olika modeller. Diameter 9 - 11 cm. Längd 16 cm.

Konditionsrapport

Vägghållare saknas. Ytskikt med slitage och anlupna.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    64 EUR
    79 USD

    Budhistorik (7 bud)
    415 feb 16:26650SEK
    3A15 feb 16:26600SEK
    315 feb 16:05575SEK