FAT

Mässing, troligen 1600-tal.

Oktogonal form. Driven dekor av granatäpplen och bladverk. Diameter 35 cm.

Konditionsrapport

Skador. Slitage. Bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 900
    191 EUR
    240 USD

    Budhistorik (25 bud)
    612 feb 21:451900SEK
    5A12 feb 21:451800SEK
    512 feb 21:151700SEK