KRUCIFIX

Mässing, 1800-tal.

Dekor av bladverk och orm. Höjd 42 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    75 EUR
    94 USD

    Budhistorik (11 bud)
    511 feb 14:40750SEK
    3A11 feb 14:40700SEK
    3 9 feb 23:31650SEK