RESEGARDEROB, Mulberry.
Brun scotchgrain och läder och mässing. Rutigt tygfoder. Två innerfack med dragkedja. Plats för galgar. Märkt "Mulberry ENGLAND". Inköpt på Mulberry, Stockholm, 1990-talets mitt. Längd 103 cm, bredd 63 cm.
Obetydligt ytslitage.