IB KOFOD LARSEN

Matgrupp, 5 delar, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Jakaranda samt i faner. Rund form. Diameter 118 cm. Höjd 73 cm. 2 iläggsskivor, 118x40 cm x2.
Sitthöjd ca 44 cm.

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Konditionsrapport

Slitage. Torkat läder på sitsarna. Iläggsskivorna med mörkare i färg.
Mindre hack/märke i bordsskivan.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    11 000
    1 109 EUR
    1 390 USD

    Budhistorik (6 bud)
    610 feb 21:0811000SEK
    510 feb 21:0510500SEK
    410 feb 20:2410000SEK
    Acceptpris på 10 000 SEK uppnåddes