HALLMÖBEL, 2 delar, 1960-tal.

Spegelram i jakaranda. Höjd 127 cm. Bredd 70 cm.
Elementskydd med hylla. Längd 70 cm. Djup 17 cm. Höjd 85 cm.

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Elementskyddet med fanerskador och borrhål.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss