HALLMÖBEL

2 delar, 1960-tal.

Spegelram i jakaranda. Höjd 127 cm. Bredd 70 cm.
Elementskydd med hylla. Längd 70 cm. Djup 17 cm. Höjd 85 cm.

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Elementskyddet med fanerskador och borrhål.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 22 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)