BIBLIOTEKSBORD

Barockstil, 1900-talets första hälft.

Björk och furu. Kopplade ben. Balusterformade ben med dekor av stiliserade blomrankor. Längd 160. Bredd 73. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Repor. Slitage. Märken. Delvis renoverad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 750
    580 EUR
    726 USD

    Budhistorik (21 bud)
    6A10 feb 17:325750SEK
    110 feb 17:325550SEK
    610 feb 17:325250SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes