Tryckt och målad dekor av tomtar.
18 vinglas/mummaglas 14 cm
18 glöggmuggar 7 cm
5 starkvinsglas 10 cm
Stort mummaglas 16,5 cm
2 snapsglas God Jul 9 cm
6 dricksglas 10 cm
20 varierade glöggmuggar 5-7 cm
5 varierade snapsglas 11,5-14,5 cm
Tillbringare 9,5 cm
Tillbringare 18,5 cm
Plunta 19,5 cm
Vas 13,5 cm
Ett vinglas sprucket. Plunta saknar propp. Smärre slitage. Enstaka smärre nagg.