Lackerat / plastbehandlat lönnfaner. Lådor och skjutdörr med bakomliggande hyllinredning i glas, längd 213 cm. Bordskivans längd 200 cm, bredd 100 cm, höjd 71 cm.
Slitage, ställvis hård. Repor samt färgrepor. Spricka i bordsskiva. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.