GÖRAN STRAND, skrivbord, modell "A10", Lelångs Möbelfabrik, 1950/60-tal.

Fanerad med teak. Tre lådor samt lucka. Bredd 136, djup 81, höjd 74,5 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar. Brännmärke.

Utropspris
3 000 SEK