HARALD SALLBERG

Etsning, signerad och numrerad 168/310.

Vy över snötäckta takåsar. Plåtstorlek 22 x 22 cm.

Konditionsrapport

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    30 EUR
    37 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 5 feb 15:39300SEK