Lackerad metall samt hyllplan av rökfärgat glas, längd 42, bredd 42, höjd 57 cm vardera
Smärre slitage. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10