Rektangulär skiva på korslagda ben, längd 199, bredd 78, höjd ca 78 cm
Slitage. Skador. Lagningar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10