Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Ett ytterfack. Invändigt fodrad i canvas, ett dragkedjeförsett fack. Ca 19x16x7 cm.
Slitage. Märken. Axelrem med smärre stygn skador
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.