VAS

Porslin, Kina, 1800-tal.

Höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tillverkningsdefekt. Glasyrmistor.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    2 980
    EUR
    29 533 SEK
    3 733 USD

    Budhistorik (28 bud)
    3A17 feb 19:442980EUR
    917 feb 19:442880EUR
    3A17 feb 19:021550EUR
    Acceptpris på 240 EUR uppnåddes