YRJÖ EDELMANN

Färglitografi, signerad och numrerad 55/150.

Paket. Bladstorlek 61 x 50,5 cm. Oramad.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T95
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 620
    466 EUR
    584 USD

    Budhistorik (33 bud)
    9A13 feb 19:434620SEK
    1013 feb 19:434600SEK
    913 feb 19:404400SEK