Betsad ek, svarvade ben, bordets längd 107, bredd 90, höjd 78 cm, 2 iläggsskivor à 42 cm vardera medföljer, 6 st stolar med genombruten rygg samt klädd sits.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.