Teak, soffa och fåtölj med lösa sitt och ryggdynor, längd 200, sitthöjd ca 42, sittdjup ca 52 cm, bordets längd 128, bredd 74, höjd 55 cm
Smärre slitage. Repor. Märken. Bruksskick. Bordet med senare förhöjning
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10