SKRIVBORD

1800-talets andra hälft.

Fanerad med alm. Tre lådor. Två dörrar med bakomliggande lådor samt förvaring. Klädd skiva. Beslag av mässing. Längd 104, bredd 65, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Fläckar. Torrsprickor. En låst dörr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H65

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    300
    30 EUR
    37 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    114 feb 21:39300SEK