"Diana", "Gosse med fluga", "Jesus", kvinna med gris samt pojke. Höjd ca 11,5- 24 cm.
Bruksskick. Lagningar på samtliga utom Jesus och kvinna med gris. Ytsmuts. Skada på Diana.