SIDOBORD / LAMPBORD

1800-tal.

Mahogntfanerat med träinläggningar av mörkare träslag. Kopplade ben. Diameter ca 30 cm, höjd ca 73 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Delar har slagit sig. Fanerskador samt lagningar. Krackelyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    675
    67 EUR
    83 USD

    Budhistorik (10 bud)
    3A17 feb 11:45675SEK
    417 feb 11:45650SEK
    3A17 feb 10:02600SEK