LOUIS VUITTON

Väska, "Saumur 35".

Monogramcanvas med skinndetaljer. Spännen av guldfärgad metall. Två lock. Tygfodrad. Sammanlagt tre mindre innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 35 x 38x 25 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    423 EUR
    531 USD

    Budhistorik (11 bud)
    411 feb 22:364200SEK
    6A11 feb 22:354000SEK
    411 feb 22:354000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes