Silver och förgyllt silver. Briljant- och åttkantslipade diamanter. Ovala fasettslipade safirer.
Armband med vita fasettslipade stenar och krysoberyll cat's eye stenar. Instickslås. Längd 18- 19,50 cm. Vikt 130,5 gram.
Anlupen. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.