VÄSKA

Chanel.

Svart quiltat lammskinn. Axelrem med tvinnat svart skinnband i guldfärgad metall, längd ca 110 cm. Fodrad med burgundifärgat läder. Invändigt två fack varav ett med dragkedja. Numrerad etikett. Längd 22, bredd 7, höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V33

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    8 timmar 27 minuter

    Utropspris: 20 000 SEK

    12 700
    1 269 EUR
    1 561 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 13 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    323 feb 18:4112700SEK
    219 feb 23:1012111SEK
    116 feb 20:1711111SEK