SKRIVBORD

1800-tal.

Målad. Vid fronten en utdragslåda. Bredd ca 105, djup ca 69, höjd ca 77 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Kompletterad och renoverad, bland annat förlängda /lagade ben och senare målning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H143

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    600
    60 EUR
    75 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    317 feb 22:29600SEK
    217 feb 21:25550SEK
    113 feb 23:03500SEK