BO BESKOW

Olja på duk, signerad Beskow.

Komposition. 46,5 x 55 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage. Krackelyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    9 dagar 16 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 feb 13:311100SEK
    118 feb 12:061000SEK