ROLAND SVENSSON

Färglitografi, signerad provtryck.

Glödande skärgårdsmotiv. Ca 43x41 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L5
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (15 bud)
    610 feb 16:351600SEK
    4A10 feb 16:351500SEK
    4A10 feb 16:341300SEK