WIWEN NILSSON

Ostrongafflar, 8 st, silver, Lund, 1950-/60-tal.

Längd ca 15 cm. Vikt 228 g.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    21 205
    2 139 EUR
    2 680 USD

    Budhistorik (20 bud)
    510 feb 22:3321205SEK
    7A10 feb 22:3320205SEK
    710 feb 18:1318000SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes